قوانین و مقررات چی چی نت

کاربر عزیز چی چی نت جهت استفاده بهینه از خدمات شرکت لطفا به قوانین استفاده از این خدمات دقت نمایید.

ماده 1- ورود کاربران به وب‏‌سایت چی چی نت هنگام استفاده از پروفایل کاربری، ثبت آگهی، و استفاده از خدمات ارائه شده توسط چی چی نت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات چی چی نت است.  لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

ماده 2- کلیه اصول چی چی نت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک می باشد و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کابر است.

ماده 3- شرکت شماره دانشجویی و اعتبار آگهی دهندگان را بررسی می کند و پس از آن آگهی آنان را تایید می نماید و اجازه معرفی فروش کالاها و خدمات را به آن ها می دهد، با این حال چنان چه فروشنده کالا و خدمات به هر نحوی از ارائه کالا و خدمات خودداری کند، چی چی نت مسئولیتی در این زمینه ندارد و مسئولیت جبران خسارت بر عهده تامین‌کننده کالا و یا خدمات است.

ماده 4- مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصولات و خدمات معرفی شده بر عهده فروشندگان است، در خرید خود دقت نمایید.

ماده 5- سایت شرکت ممکن است گاهی به دلیل تعمیرخارج از دسترس باشد و کاربران تا دسترسی مجدد بایستی صبور باشند.

ماده 6- شرکت حق دارد که هر زمان که صلاح دید فعالیت را متوقف نماید و کابران می بایست با این تصمیم شرکت مخالفتی نداشته باشند.

 

                                                                                                                                                      سپاس از توجه تان


نام شما

آدرس ایمیل شما
متن پیام

کد امنیتی

نظرات
  • مرتب سازی بر اساس
  • تعداد در هر صفحه :
  • تعداد کل