درباره چی چی نت

 

                                                                                                     

درباره چی چی نت

فعالیت چی چی نت در سال 1392 با هدف معرفی کسب و کارها و تبلیغات اینترنتی دانشجویان با عنوان نیازمندی های دانشجویان برای اولین بار  توسط آمنه قائدرحمتی دانش آموخته کارشناسی ارشد مدیریت کارآفرینی دانشگاه تهران آغاز به کار کرد. در این مدت سعی بر این بوده که دانشجویان علاوه بر دانش آکادمیک با فضای فروش و کسب و کار در بازار هم آشنا شوند.

در همین راستا وب سایت khu.ac.chichinet.ir  در سال 1398 با مدیریت معصومه قائدرحمتی از کارمندان فعال دانشگاه خوارزمی صرفا مختص دانشجویان دانشگاه خوارزمی راه اندازی گردید.

 

انگیزه اصلی چی چی نت

- با توجه به اینکه متاسفانه فرهنگ غلط گرایش به کارمندی پس از فارق التحصیلی در دانشجویان جامعه ما حاکم است و بزرگترین مانع پیشرفت ایران نیز همین است، در صدد هستیم که فرهنگ سازی کنیم که این نگرش اشتباه را در جامعه از بین ببریم و در زمینه سوق دادن دانشجویان به فضای کارآفرینی، کسب و کار و  بازار گامی برداریم، بلکه تاثیری هر چند کوچک در پیشرفت کشور عزیزمان ایران داشته باشیم.

 

** بر همین اساس چی چی نت بستری است برای:

- درآمدزایی دانشجویان

- آشنا کردن دانشجویان با بازار

- زدودن  ترس دانشجویان از ورود به بازار

- ایجاد نگرشی متفاوت به آینده در دانشجویان

- ایجاد نگرشی متفاوت به منبع درآمد و شغل تحصیل کرده ها در عموم مردم

 

 

شعار چی چی نت

"هر دانشجو یک قهرمان ملی است"  

ما ایمان داریم که دانشجویان قهرمانانی برای پیشرفت کشور هستند. برداشتن کوچگترین گام در پیشرفت دانشجویان برای ما بسیار خوشایند است. 

 

تفاوت چی چی نت

چی چی نت در مقایسه با سایر وب سایتهای تبلیغاتی و نیازمندی هدفی متفاوت در پیش گرفته و نگاه خود را صرفا به دانشجویان به عنوان مهره های اصلی پیشرفت ایران معطوف کرده است.

 

تعهد چى چى نت 

چى چى نت خود را متعهد مى داند كه ارزش واقعى را به دانشجویان ارائه دهد و خدمت به دانشجویان را تنها مسئوليت خود تلقى مى كند و خدماتش را تا همیشه به صورت رایگان در اختیار دانشجویان عزیز قرار می دهد.

خدمات چی چی نت برای دانشجویان رایگان هست و تا همیشه رایگان خواهد ماند

 

                                                                                                                         

  

!